Szkolenie dzieli się na dwie części teoretyczną i praktyczną. W pierwszej części zostaną opisane stany zagrożenia życia oraz zasady postępowania. W praktyce kursanci będą mogli rozpoznać, zebrać wywiad oraz wykonać badanie urazowe na poszkodowanym. Szkolenie może być przeprowadzone w ciągu jednego dnia lub rozłożone na dwa dni. Tematykę szkoleń możemy dostosować na potrzeby firmy.
Zakres szkolenia
Podczas szkolenia omówione zostaną w formie teoretycznej podstawowe zabiegi resuscytacyjne oraz inne stany zagrożenia życia, takie jak: omdlenia, drgawki (padaczka), zawał mięśnia sercowego, zadławienie, udar mózgu oraz krwawienie. W zależności od profilu działalności firm kurs rozwinąć można o dodatkowe elementy urazów takich jak złamania kończyn dolnych i górnych, oparzeń i inne.
Następnie podczas ćwiczeń uczestnicy kursu nauczą się rozpoznawać wyżej wymienione stany zagrożenia życia oraz prawidłowo postępować. Kursanci nauczą się badania urazowego, zabezpieczania złamań kończyn dolnych i górnych oraz zbierania wywiadu od osoby poszkodowanej. Kurs trwa ok. 8 godzin i może być rozłożony na dwa dni.
Harmonogram
do ustalenia.
Cena
Kurs prowadzony przez minimum dwóch instruktorów, koszt do 20 osób to 1500 zł netto.
Istnieje możliwość uzgodnienia ceny pod konkretny zakres szkolenia. Zapraszamy do kontaktu.